Webová stránka developerského projektu www.trivody.skPre klienta, ktorý potreboval elegantne odprezentovať svoj investičný zámer developerského projektu, som vytvoril jednoduchý a prehľadný web. Projekt bude veľmi luxusný a tomu sa prispôsobuje aj grafika a obsah webu.

Link na web: trivody.sk
Web ambiente.sk


Web pre firmu AmbientePre firmu Ambiente robíme v našej agentúre dlhé roky SEO. Pôvodn ý web už nemal potenciál rásť, preto sme spravili web na platforeme Shoptet, ktorý je do budúcnosti pripravený aj na ponuku a predaj produktov.

Link na web: ambiente.skWeb lucnastran.sk


Webová stránka lucnastran.skPôvodný web klienta bol neprehľadný a zlý z pohľadu dosahovania cieľov. Nový web som realizoval v spolupráci s agentúrou Effectix.com a je postavený tak, aby používateľ rýchlo získal prehľad o ponuke domov a pozemkov a vedel si ich ľahko rezervovať.

Link na web: lucnastran.skWeb efektivny-eshop.sk


Webová stránka efektivny-eshop.skV agentúre Effectix.com sme potrebovali landing page pre prezentáciu ponuky a referencií eshopov, postavených na platforme Shoptet. Preto som aj vytvoril wireframes a na ich základe aj samotnú grafiko jednostránkového webu. Web sme potom nahodili na CMS systéme Wix so sloenskou a českou jazykovou mutáciou.

Link na web: efektivny-eshop.skWeb cargofleet.com


Webová stránka cargofleet.comPre klienta som vytvoril reprezentatívny web v štyroch jazykových mutáciách. Dôraz je kladený na ponuku služieb, konkurenčné výhody a promo dôveryhodnosti spoločnosti.

Link na web: cargofleet.comKampaň Smart Deal 2016

Web pre interiérový design ForteP

Link na web magazín tu: fortep.sk

Magazín pre nadšencov fotografie magazin.aqt.sk

Link na web magazín tu: magazin.aqt.sk

Logistické služby DB Schenker

Web projektu tu: logistickesluzby.sk